מכשור אסתטיקה רפואית

PRP - פלאזמוליפטינג

אחת השיטות הפופולריות ביותר באסתטיקה רפואית.
מטרת הטיפול – להצעיר ולהבהיר את העור, להעלים ולטשטש קמטים, ולהעניק לעור לחות, מראה חלק, ולהגביר את היכולת התחדשות של העור. הטיפול מסייע גם ליובש בידיים, נשירת שיער והעלמת צלקות ופצעים כמו אקנה.

הטיפול רותם את כוח הריפוי הטבעי של הגוף, אך באופן מרוכז. במהלכו, מזריקים לעור-הפנים פלזמה שהוצאה מהמטופל ומעשירים אותה בריכוז גבוה במיוחד של טסיות תאי גזע ופקטורי גדילה. אלו, מעודדים את הגוף לתקן ולשחזר את העור בקצב אינטנסיבי.

כתוצאה, הגוף לא רק מצעיר את עור הפנים, אלא אף מגן עליו ומשמר לזמן רב יותר את מראהו הנוכחי

ההליך טבעי, בטוח, לא מצריך תקופת החלמה ארוכה והתוצאות הן משמעותיות.

HIFU

השגת מראה פנים צעיר ורענן

HIFU הנו המכשיר הלא פולשני המתקדם ביותר להעלמת קמטים, מיצוק ושיפור מרקם העור ללא ניתוח וללא צורך להפסיק את שגרת החיים. טיפול בעור מביא לשיפור ניכר בגמישות העור ותורם למראה צעיר,בריא ורענן יותר.האפקט נראה לעין באופן מיידי ומגיע לשיאו כעבור חודש

מתאים למטופלים בשלבים ראשוניים של נפילת הפנים ויכול להחליף התערבות כירורגית

HIFU ידוע כמכשיר בעל הסטנדרטים הגבוהים ביותר בתחום שיפור מרקם העור מיצוק העור וטיפול בקמטים ומציע טיפול יסודי והאפקטיבי מסוגו.

 

בעזרת אולטרסאונד ממוקד בהשפעה עוצמת נגרם חימום נקודתי בשכבות עמוקות של שרירי הפנים. כתוצאה מכך נוצרות מיקרו-צלקות אשר מסודרות בשטח השריר ומייצרות ווקטור המתיחה לעור. HIFU גורם להתקבצות הרקמה הדקה בתוך רקמות חיבור מסביב לשריר וכתוצאה מכך, מתקבץ השריר והעור, שגורם לאפקט ליפטינג. העור מתקבץ יחד עם שכבות של שומן ושריר.

TIXEL - רעננות הפנים

הטכנולוגיה הישראלית מספר 1 בתחום האסתטיקה

תשכחי מפילינג כימי ושיוף לייזר.
שיטה חדשנית TIXEL – שיטה ייחודית אצל ד”ר חייטון לבניית העור ושיקומו ללא כאבים וללא תופעות לוואי בטכנולגייה מהירה ונוחה למטופל וזמן ההחלמה קצר. התוצאה המתקבלת – עור מוצק בעל גוון אחיד והיטשטשות הקמטים. הטיפול מתאים במיוחד לאזורים בהם לא היה פתרון עד היום לדוגמה לעפעפיים עליונות ותחתונות ואזור הצוואר. הטיפול בטיחותי גם בעונת הקיץ!

הטיפ הטרמי, מצופה בשכבה עבה של זהב טהור או טיטניום בעל מוליכות טרמית גבוהה.

אפקט הטיפול הוא אידוי נקודתי נקי ללא פיחום של הרקמה ובכל מגע של הטיפ בעור נוצר אפקט אחיד ובו 81 נקודות זעירות . כל נקודה נרפאת במהירות מאחר והיא מוקפת בעור בריא. וכך הדרמיס שמתחתיה מתחדש וביחד עם זאת מתרחש תהליך של יצירת קולגן חדש. יישום חשוב נוסף של המצאה זו הוא הגברת חדירות העור להחדרת חומרים – על ידי מגע של הטיפ הטרמי בעור, נוצרים מעברים מקרוסקופיים פתוחים לחדירת הויטמינים.

לקבלת ייעוץ מקצועי השאירו פרטים

** הייעוץ ללא עלות **