אודות המרפאה


התחילו‭ ‬את‭ ‬הדרך‭ ‬אל‭ ‬הרעננות ‬והגשימו‭ ‬את‭ ‬המטרה


עור‭ ‬צעיר‭ ‬וחלק‭ ‬מתמיד‭.‬

בעל‭ ‬הקליניקה‭ ‬והרופא‭ ‬הראשי‭,‬ ד”ר‭ ‬חייטון‭,‬ הוא‭ ‬רופא‭ ‬מרדים‭,‬PH.D‭, ‬M‭.‬D ‭,‬ מומחה‭ ‬לטיפולי‭ ‬אסתטיקה ‬חדשניים‭ ‬לשיקום‭ ‬העור‭ ‬ומשמש‭ ‬כמנהל‭ ‬רפואי‭ ‬של‭ ‬בית‭ ‬חולים‭ ‬פרטי‭,‬ מ‭.‬ר‭.‬ב הניסיון הרפואי העשיר של ד”ר חייטון, ההכשרות המקצועיות המתקדמות שעבר בארץ, בצרפת ובארה”ב והצוות המקצועי המיומן המלווה אותו, מאפשרים לכם לבחור את הטיפול המתאים ביותר לצרכים ולמטרות שלכם עולם של אפשרויות אסתטיות.

אנחנו עושים את זה מכל הלב



מגוון הטכנולוגיות הזמינות והגישות הטיפוליות השונות המיושמות ע”י צוות הקליניקה, פותחות בפניכם עולם של אפשרויות טיפול אפקטיביות וביניהן טכנולוגיית הטיקסל לבניית העור ושיקומו ללא כאבים וללא תופעות לוואי. הודות לגמישות הטכנולוגית הרבה, יכולים מומחי הקליניקה להתאים עבורכם את הגישה הטיפולית הנכונה והיעילה ביותר ולבחור את הטכנולוגיה המתאימה ביותר לנתונים הרפואיים והדרמטולוגיים האישיים שלכם – כל זאת בגמישות מקסימלית ובמחיר הוגן


מבחר ענק של טכנולוגיות וטכניקות טיפוליות פתח מגוון של אפשרויות לטיפול יעיל, כולל טכנולוגיה TIXEL אשר נועדה לעדכון ושחזור העור ללא כאבים או תופעות לוואי.


למידע נוסף

תהיו בטוחים באסתטיקה שלכם

צוות קליניקת Dr.HighTune, מלווה אתכם בכל אחד משלבי הטיפול, בדיסקרטיות רפואית מלאה. החל משלב הייעוץ הראשוני וההכוונה, דרך שלבי הטיפול השונים וגם בתום הטיפול – עד לקבלת התוצאות הרצויות. כל אלה מבטיחים לכם חוויה טיפולית ייחודית, המלווה בתחושת ביטחון לאורך כל הדרך.

יותר מ-

17

שנות נסיון


יותר מ-

5000

לקוחות מרוצים